ANA SAYFA

ÜRÜNLERİMİZ

SERİLER

POZİSYON KONTROL

SICAKLIK KONTROL

SAYICILAR

SİNYAL DÖNÜŞTÜRÜCÜLER

SEKTÖR ÇÖZÜMLERİ

HIZ KONTROL

İNDİR

HAKKIMIZDA

BİZE ULAŞIN

 
 
 

 

English    

 
 
 
 

POZİSYON KONTROL

 
   
Pozisyon kontrol bölümümüzdeki cihazlar vasıtası ile tek ve çift eksende pozisyon kontrolü , bu iki eksen arasında açısal kontrol uygulamaları gerçekleştirilebilir.

Bu bölümdeki cihazlarımız kumaş kalite kontrol makinaları , sac kesme ve işleme makinaları , paketleme makinaları üretim bantları gibi birçok sisteme adapte edilebilir.

Tüm cihazlarımız kullanıldığı sistemin gerektirdiği tüm giriş ve çıkış özelliklerini gerek standart gerekse opsiyonel olarak kullanıcıya sunmaktadır.

 

Ürünleri Görmek İçin Tıklayınız

 
 

SICAKLIK KONTROL

 
   
Bu bölümde kullanılan cihazlarımız vasıtası ile sıcaklık ve zaman  kontrolünün önem arz ettiği  uygulamalar başarılı bir biçimde gerçekleştirilebilir.

Cihazlarımızda farklı program ve adım tanımlama özelliği sayesinde birden fazla üretimin bir makine ile kontrol , 0.2 C ölçme hassasiyetiyle de sıcaklık bilgisi ölçme garantisi sağlanmıştır.

Tekstil numune makinaları , boyama jetleri  ve diğer boyama makinaları ile uyumlu çalışma özelliği bulunmaktadır.

Ürünlerimizde Isıtma/Soğutma/Alarm röle çıkışları bulunmaktadır.

Ürünleri Görmek İçin Tıklayınız

 
 

SAYICILAR

 
   
Sayıcılar bölümünde bulunan cihazlarımız vasıtası ile sizin için gerekli sayma uygulamalarını başarılı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bölümde bulunan cihazlarımız Inch/Metrik çalışma modu ve ayarlanabilir set değerleri ile üretimde meydana gelebilecek kayıpları minimuma indirmeyi amaçlar. Cihazlarımız kumaş kalite kontrol makinaları , sac kesme ve işleme makinaları , paketleme makinaları , üretim bantları ve endüstrinin diğer kollarında hizmet verecek biçimde tasarlanmıştır.

Tüm ürünlerimiz kullanıldığı sistemin gerektirdiği tüm giriş ve çıkış özelliklerini gerek standart gerekse opsiyonel olarak kullanıcıya sunmaktadır.

Ürünleri Görmek İçin Tıklayınız

 
 

SİNYAL DÖNÜŞTÜRÜCÜLER

 
   
Bu bölümde bulunan cihazlarımız vasıtası ile her türlü Devir/Hız kontrol uygulaması geliştirebilirsiniz.

Bu bölümdeki cihazlarımız devir göstergeleri , dijital potansiyometreler ve motor senkron kartlarıdır. Endüstride her alanda kolay montaj ve kullanım özellikleriyle dikkat çekmektedirler.

Motor senkron kartlarımızla birden fazla motor ister potansiyometre ile kullanıcı tarafından belirlenen bir çıkış ile , istenirse de diğer motorların kazançlarına göre çıkış verebilir. Devir göstergeleri ve dijital potansiyometrelerimiz tamamen dijital olmakta ve arıza olasılığını minimuma çekmektedir. 

Ürünleri Görmek İçin Tıklayınız

 
 
 
 
 
 

ANA SAYFA / ÜRÜNLERİMİZ / İNDİR / HAKKIMIZDA /BİZE ULAŞIN

1999-2009 Burel Elektronik Ltd.Tüm Hakları Saklıdır